7. Děkujeme za podporu

Chtěli bychom poděkovat za podporu všem firmám i jednotlivcům, které oslovila naše práce a bez kterých bychom nemohli zrealizovat tolik věcí. I malá pomoc je nesmírně velká.

Z jednotlivců jmenovitě panu Beránkovi z Trutnova za pomoc se stanovami a právní poradenství, panu Plomerovi za pomoc v Keni, Pavlu Vondrovi za pomoc s webovými stránkami, Radku Ježkovi a Katce Kubíkové za pomoc s propagačním CD, Janu Kubíkovi, Karlu Mezihorákovi, Pavlu Dvořákovi, Janě Pabouskové a Kamile Pletánkové za překlady do angličtiny.

Dále bychom chtěli poděkovat našim drobným měsíčním přispěvovatelům Pavlu Dvořákovi a Honzovi Benschovi, Pavlu Badacovi.

Děkujeme za podporu:

Agentura David Centrum, s.r.o. Agentura David Centrum, s.r.o.
www.davidcentrum.cz
Mart Eslem Cestovatel Mart Eslem
www.marteslem.cz
tiskarna-ff Tiskárna F&F
http://www.tiskarna-ff.cz/

Čestný člen

Jaroslav Šmíd

V březnu 2010 se Jaroslav Šmíd stal čestným členem naší neziskové organizace. (profil na stránkách Švandova divadla)

O své cestě do Keni v roce 2009 říká: V malém zdravotním středisku v Itibu o které se stará Aleš Bárta, jsme měli možnost se dostat do míst, kam se běžný turista nemá šanci dostat. Vidíte tak skutečnou Kenyu bez hotelových rezidencí a pláží. Setkání s obyvateli malé vesničky bylo krásné. Nejvíce se mi líbila bezprostřednost dětí a jak byly hotové z mých světlých kudrnatých vlasů. Stále se jich dotýkaly a smály se mi, že jsem divný. Také jsem měl možnost ochutnat, právě zde v Itibu, místní kuchyni a největší zážitek mám z jejich úpravy čočky.


%d blogerům se to líbí: